TOP LATEST FIVE کارشناسی ماشین URBAN NEWS

Top latest Five کارشناسی ماشین Urban news

Top latest Five کارشناسی ماشین Urban news

Blog Article

به همین منظور این موضوع بسیار مهم است که شما قبل از خریده هر گونه خودرو کار کرده آن را به کارشناس نشان دهید. تا کارشناس ماشین شما را درباره هزینه کارشناسی و این که هزینه کارشناسی رنگ با کیست ؟ مطلع سازد.

در ادامه مقاله کارشناسی خودرو در محل و کارشناسی رنگ و بدنه خودرو لازم به ذکر است که دلایل تعویض قطعات به دقت مورد بررسی قرار می گیرد.

بله. با تماس با کارشناسان همراه مکانیک تا یک ساعت قبل از اعزام کارشناس فنی در محل، امکان تغییر زمان و محل بازدید و مدل خودرو برای مشتری وجود دارد.

در زمان تست رانندگی باید به مواردی توجه کرد که عبارت اند از:

شما با تهیه گزارش و عکس کارشناسی خودرو میتوانید حرف خود را به فروشنده به سادگی اثبات کنید.

در مسیر دوم، تعدادی از متخصصین خبره به شما معرفی می‌شوند. شما از بین این افراد یکی را انتخاب می‌کنید و بعد، با کلیک کردن روی گزینه‌ی انتخاب متخصص، پشتیبانان سایت از تصمیمتان مطلع می‌شوند.

کارشناسی خودرو در محل با دستگاه اتومات اسکنر به روش اکتیو ترموگرافی

زیرا میخواهد از خودرویی که قصد خرید آن را دارد مطمئن شود. در این گونه موقع دو طرف ( فروشنده و خریدار) طبق توافق هزینه را تقسیم میکنند. اما در صورتی که فروشنده با خریدار صادق نبوده پرداخت هزینه بر عهده فروشنده میباشد.

در این سرویس کارشناس برای انجام کارشناسی به محلی که شما تعیین کرده‌اید مراجعه می‌کند.

هزینه کارشناسی رنگ ماشبن چقدر است (نرخ و قیمت کارشناسی رنگ خودرو)؟

کار را باید دست کاردان سپرد.برای خرید این دست از خودروها حتما از کارشناس خودرو کمک بگیرید.

امروزه سامانه‌های بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید با مراجعه به آن نوبت کارشناسی و تعیین اصالت خودرو ??????? ???? ????? را از آنها بگیرید. از مهم‌ترین این سایت‌ها می‌توان به سایت کارنامه اشاره کرد.

در دوره اموزش كارشناسي خودرو تمام آنچه که یک کارشناس خبره برای ارزیابی فنی، بدنه و رنگ خودرو نیاز دارد توسط برترین اساتید این حوزه که در صنعت خودروسازی شاغل هستند به صورت تئوری و عملی آموزش داده می‌شود.

کارشناسی خودروسرویس دوره‌ایدستیار فروشدستیار خریدقیمت خودروی صفرقیمت خودروی کارکردهآگهی‌های خودرو

Report this page